Integrace s Make - automatizační platforma

Make je pokročilá automatizační platforma pro práci s procesy, které byste jinak dělali ručně. Propojuje aplikace, přenáší a transformuje data. To vše neustále 24 hodin denně, bez nutnosti vašeho zásahu a programování. 

Jak si založit účet u Make?

Ve SmartEmailingu klikněte na  Můj účet > API klíče, záložka Integrace, kde naleznete záložku Make

Při kliknutí na logo Make se dostanete na úvodní stránku, kde je zapotřebí si založit účet. Make je ZDARMA do určitého počtu operací a velikosti přenosu dat. 
Na úvodní stránce klikněte na tlačítko " Connect SmartEmailing to any app".

Následně se přesunete k vytvoření svého účtu u Make.

Účet si vytvořte, nezapomeňte také potvrdit odkaz v e-mailu, který vám bude zaslán na adresu, kterou při zřízení účtu zadáváte.

Jak na propojení se SmartEmailingem?

Jakmile si vytvoříte účet podle Vámi zadaných údajů, dostanete se na úvodní stránku " Organizace". Pokud vidíte aplikaci v angličtině, přepněte si ji do češtiny. Rozhodně se vám bude vše lépe nastavovat a spravovat. Klikněte v bočním panelu na spodní řádek (název Vašeho účtu) > Profile > Language (vpravo nahoře).

Nyní se můžete pustit do samotného propojení MAKE s Vaším účtem ve SmartEmailingu. Hned na úvodní stránce " Organizace" klikněte na tlačítko "+ Vytvořit nový scénař".

Do vyhledávacího pole napište " SmartEmailing" (1). Objeví se Vám příslušné logo, které zvolíte (2). A vyberete akci.

Následně se dostanete do editoru, kde budete případně celá automatizační schémata vytvářet a propojovat. V tomto případě budete nyní propojovat Make se SmartEmailingem. Kliknete na ikonku s " Hodinami a otazníkem", vyberete si jedinou možnost, což bude SmartEmailing. Poté si popíšete "Název spojení". Uživatelské jméno musí být totožné s emailovou adresou, na kterou máte založen účet ve SmartEmailingu, jinak propojení nebude fungovat. Jako poslední krok vložíte API klíč/token, který je zapotřebí si ve svém účtu ve SmartEmailingu vygenerovat. Jak na vygenerování API klíče se dozvíte vše potřebné zde. Vygenerovaný klíč vložíte do příslušného pole. Pokud jste vložili správnou emailovou adresu i API klíč, dojde k propojení obou aplikací mezi sebou.

Pomohla Vám tato odpověď? Děkujeme! Chcete-li cokoliv dodat, napište nám prosím na podpora@smartemailing.cz. Děkujeme! Zaznamenali jsme potíže s odesláním. Zkuste to prosím znovu. Děkujeme