Smart Kampaně

Video návod - Jak si vytvořit Smart Kampaň?

Textová nápověda

Co jsou to SmartKampaně? 

SmartKampaně jsou chytré kampaně, které můžete odesílat automaticky tzn. že když klient udělá akci např. vyplní na Vašem webu webový formulář, emailová adresa se zapíše do určitého seznamu kontaktů a následně se automaticky odešle email.  

Nyní si ukážeme, jak na to.

EMAILOVÁ SMARTKAMPAŇ

Nejdříve si vytvořte pro novou smartkampaň nový seznam kontaktů a email, který chcete automaticky odeslat. Potom jděte do záložky SMARTKAMPANĚ a klikněte na položku VYTVOŘIT NOVOU EMAILOVOU SMARTKAMPAŇ. Zadejte si název SmartKampaně, vyberte si email k odeslání, který jste si vytvořili a seznam kontaktů, kterým se má email odeslat.

Režim odeslání nechte nastaven na ODESLAT POUZE NA NOVĚ REGISTROVANÉ KONTAKTY.

Tento režim odeslání vybíráte v případě, že v nově vytvořeném seznamu nemáte ještě žádný kontakt. Zkontrolujte si jméno a email odesílatele a adresu pro odpovědi.

NASTAVENÍ ODESLÁNÍ

Vyberte si možnost, kdy se má email odeslat. Pokud nastavíte číslo 0, email se odešle hned, pokud chcete email odeslat  např.druhý den po zapsání kontaktu do seznamu, zadáte číslo 1. Když chcete email odeslat hned, necháte v položce ODESLAT PO UPLYNUTÍ POČTU DNÍ A HODIN číslo 0. Nastavte si SmartKampaň jako AKTIVNÍ. Pokud máte vše nastaveno, klikněte na tlačítko ULOŽIT.

SMS SMART KAMPAŇ

Stejným způsobem si můžete vytvořit i automatickou SMS SMARTKAMPAŇ

Než začnete vytvářet SMS SmartKampaň je třeba si vytvořit text SMS zprávy.  Klikněte na záložku KAMPANĚ , podzáložku SMS a  položku VYTVOŘIT NOVOU SMS

Pojmenujte si SMS zprávu a vytvořte její text.  Klikněte na ULOŽIT a ODESLAT

Vyberte si seznam kontaktů, na který se má SMS zpráva odeslat, čas a klikněte na tlačítko POKRAČOVAT NA FINÁLNÍ POTVRZENÍ. Vše zkontrolujte a potvrďte odeslání. 

Pro zasílání automatické SmartKampaně potřebujete mít v seznamu kontaktů uvedeny telefonní čísla Vašich klientů.