Integrace s WooCommerce

WooCommerce je zdarma eCommerce plugin, který vám umožní prodat cokoliv a krásně. Je postavena tak, aby se bez problémů integrovalo do WordPress, WooCommerce je světově nejoblíbenější eCommerce řešení, které poskytuje jak vlastníkům a developerům úplnou kontrolu.

Díky nekonečné flexibilě a přístupu ke stovkám volných a prémiových rozšíření WordPressu, používá WooCommerce kolem 30% ve všech on-line obchodů – což je více než u jiných platforem. Plugin je placený, jeho cena je 1500,- Kč (s DPH) a můžete jej zakoupit pomocí kontaktního formuláře na Toret.cz, kde je celá řada pluginů pro WooCommerce.

Nastavení

SmartEmailing

Prvním krokem je si nejdříve vytvořit  účet na SmartEmailingu. V administraci SmartEmailingu vyplníte všechny potřebné údaje v záložce Můj účet > obecné nastavení. V této záložce se rovněž nachází záložka API klíč, kde si vygenerujete potřebný tzv. API token/klíč, který následně budete potřebovat k propojení s WooComerce společně s uživatelským jménem (e-mailová adresa, na kterou máte založen účet ve SmartEmailingu). Jak takový API klíč vytvořit se můžete dočíst zde.

WooCommerce

Integrace je velmi snadná. Stačí do pole API klíč vložit vámi právě vygenerovaný klíč ve SmartEmailingu a následně do pole Přihlašovací email vložit emailovou adresu, na kterou máte založen svůj účet ve SmartEmailingu. Při vytvoření, každého seznamu kontaktů ve SmartEmailingu je na začátku řádku tzv. jeho ID číslo, které vložíte do pole ID seznamu kontaktů a právě zde se Vám budou kontakty z vašich www stránek ukládat a následně můžete s nimi pracovat v rámci SmartEmailingu dál.

Jak si ověřit, že integrace proběhla úspěšně?

Stačí se podívat ve SmartEmailing do záložky Můj účet > API klíč, kde u příslušného API klíče ve sloupci "Naposledy použitý" uvidíte datum a čas v zelené barvě, která značí, že integrace mezi aplikace je v pořádku a plně funkční.

Pomohla Vám tato odpověď? Děkujeme! Chcete-li cokoliv dodat, napište nám prosím na podpora@smartemailing.cz. Děkujeme! Zaznamenali jsme potíže s odesláním. Zkuste to prosím znovu. Děkujeme