Základní nastavení účtu

Video návod - Základní nastavení účtu

Textová nápověda

Základní nastavení účtu – ověření adresy odesílatele, editace odhlašovací patičky, osobní nastavení a API klíče.

Jděte do hlavního menu do záložky MŮJ ÚČET.

 Klikněte na první záložku OBECNÉ NASTAVENÍ.  V podzáložce OBECNÉ NASTAVENÍ se Vám objeví formulář INFORMACE O VAŠEM ÚČTU, kde si můžete vyplnit údaje o Vás.

Pokud si chcete změnit heslo, tak klikněte na další podzáložku ZMĚNIT HESLO K ÚČTU. Pokud využíváte aplikace SmartSelling, tak je potřeba změnit heslo pro celý SmartSelling, tudíž klikněte na změnit heslo, zadejte nové heslo a uložte. Nyní máte heslo změněno a můžete se vrátit zpět do SmartEmailingu.

Druhá záložka v menu Můj účet je FAKTURY A PŘEDPLATNÉ, kde najdete všechny Vaše faktury.

Další záložka v menu Můj účet je NASTAVENÍ ROZESÍLKY. V podzáložce SPRÁVA ODESÍLACÍCH ADRES klikněte na PŘIDAT NOVOU ADRESU ODESÍLATELE a napište zde emailovou adresu, ze které chcete odesílat Vaše emaily a klikněte na ODESLAT POTVRZOVACÍ EMAIL

Poté se Vám zobrazí upozornění, že jsme Vám odeslali potvrzovací email. Jděte tedy do své emailové schránky, najděte si potvrzovací email, otevřete ho a potvrďte emailovou adresu. Ve Smart Emailingu se Vám následně zobrazí informace, že Vaše emailová adresa byla autorizována a  můžete ji již používat jako odesílatel ve SmartEmailingu. Tímto způsobem si můžete vytvořit více, dá se říci neomezeně,  emailových adres, ze kterých budete chtít odesílat Vaše emaily.

Další podzáložkou je ZÁKLADNÍ PATIČKA EMAILU. Tuto patičku můžete nechat tak, jak jsme ji pro Vás vytvořili. Ze zákona je dané, že musíte mít v patičce emailu možnost odhlásit se z odběru Vašich emailů. Pokud chcete, můžete si vytvořit i vlastní patičku emailu a to kliknutím na podzáložku VLASTNÍ PATIČKA EMAILU.

Další záložka v menu Můj účet je API KLÍČE. API klíče slouží  k propojení  a komunikaci s jinými aplikacemi, ale to v tuto chvíli nepotřebujeme.

Poslední záložka v menu Můj účet je OSOBNÍ NASTAVENÍ. Zde si můžete nastavit, jaké chcete, aby se zobrazovalo VÝCHOZÍ JMÉNO ODESILATELE Vašich emailů. Také si můžete vybrat, jaký bude VÝCHOZÍ EMAIL ODESILATELE.  Pokud chcete mít více odesílatelů a měnit si je podle situace a příležitosti, tak klikněte na  PŘIDAT NOVOU ADRESU ODESÍLATELE  a potvrďte další adresu stejně, jak jsme to udělali před chvílí.

Dále si můžete zvolit, jaký bude VÝCHOZÍ EMAIL PRO ODPOVĚD tzn. když Vám někdo odpoví, tak na jaký email Vám má přijít odpověď.

Můžete také sledovat odkazy v kampaních v GOOGLE ANALYTICS.

Doporučuji před tím, než pošlete ostrou kampaň na všechny kontakty, si kampaň nejdřív poslat jako NÁHLED na Váš email.

Pokud máte vše doplněné, klikněte na ULOŽIT OSOBNÍ NASTAVENÍ.