Přidání dalšího uživatele účtu

Ve SmartEmailingu máte možnost přidělit přístup do aplikace dalším spolupracovníkům - přidělit jim vlastní login a heslo. Díky tomu jim můžete přiřadit konkrétní seznam kontaktů, povolit či zakázat import a export kontaktů, nebo zobrazení fronty rozesílek.

Nastavení pro uživatelské role naleznete v Můj účet > Obecné nastavení > Uživatelé účtu

Nového uživatele přidáte kliknutím na tlačítko VYTVOŘIT NOVÉHO UŽIVATELE TOHOTO ÚČTU (obrázek č.1). Poté prosím nastavte jeho uživatelské jméno, vlastní jméno, příjmení a také heslo (obrázek č.2).

U takto nově přidaného uživatele můžete rovnou určit i vlastní práva uživatele a přímo tak definovat jeho uživatelskou roli.

Zároveň můžete novému uživateli nastavit práva na funkce v aplikaci. Můžete mu povolit či omezit následující funkce (obrázek č.4) níže.

- vytváření a mazání seznamů kontaktů

- import kontaktů

- export kontaktů

- zobrazení fronty rozesílek

Uživatele můžete editovat i později a přidělit nebo naopak odebrat zmíněná práva k seznamům či funkcím (obrázek č.5).

Sekce Kampaně - Emaily je však přístupná pro všechny uživatele účtu, jelikož se kampaně nevážou na seznamy kontaktů. Tuto sekci pro dalšího uživatele nelze skrýt.

Může se stát, že je emailové adresa u nás již zaregistrována jako uživatelský účet či přístup k účtu.
Pro každý účet či další přístup je potřeba používat pouze jednu emailovou adresu, protože se na ni zakládá ve SmartEmailingu vlastní databáze.

V tomto případě můžete použít tzv. alias v tomto formátu: např. andrea.stan+01@smartemailing.cz, jinými slovy Vaše e-mailová adresa, kdy za první část přidáte "+" a cokoliv za něj. Hlavní adresa se pak chová (většinou, je třeba otestovat) jako sběrný koš pro veškerou poštu všech aliasů (což pro tento případ ale nepotřebujete, protože heslo se nastavuje rovnou u vytvoření přístupu)
Emailová adresa pak nutně nemusí ani fakticky existovat.

Pomohla Vám tato odpověď? Děkujeme! Chcete-li cokoliv dodat, napište nám prosím na podpora@smartemailing.cz. Děkujeme! Zaznamenali jsme potíže s odesláním. Zkuste to prosím znovu. Děkujeme